KleszczKarta

Bezpieczne usuwanie kleszczy

KleszczKarta-SafeCard opiera się na nowej, bezpieczniejszej niż dawne metody zasadzie wyjmowania kleszczy ze skóry bez użycia siły. Wsuń kartę pod ciało kleszcza i spokojnym, płynnym ruchem z łatwością wyjmij go ze skóry. W ten sposób w większości przypadków unikniesz transmisji przenoszonych przez nie niebezpiecznych drobnoustrojów. Jeśli posiadasz KleszczKartę z wbudowaną lupą, za jej pomocą sprawdź czy zostały usunięte wszystkie części ciała kleszcza.

Po lewej: KleszczKarta-SafeCard produkt. Prawo: opakowanie KleszczKarta

Produkty promocyjne

Twoje logo na KleszczKarcie

Wiele firm zdecydowało się skorzystać z KleszczKarty z nadrukiem logo swojej firmy jako produkt promocyjny dla swoich klientów. 

Skontaktuj się z nami a wyślemy Ci ofertę produkcji KleszczKarty z logo Twojej firmy oraz tekstem jaki może mu towarzyszyć. 

Skontaktuj się z nami
aby otrzymać ofertę

KleszczKarta-Safecard to produkt medyczny zarejestrowany w roku 2014 w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Środków Biobójczych. 

KleszczKarta-Safecard produkowana jest w Danii – autorem projektu oraz własnością patentu jest duńska firma SafeCard ApS, DK-8660 Skanderborg.